RU|UKR

Вальцювання металу в Києві

Для надання деталям округлих форм застосовується процес вальцювання або вальцювання металу.

Компанія «Сапріко Груп» здійснює роботи по вальцюванню металу в Києві (Видубичі), з доставкою по Україні.

Відео вальцювання труби (Київ, Сапріко Груп)

Технологія вальцювання металу застосовується для певного металопрокату:

 • вальцювання листового металу;
 • вальцювання профільних і круглих труб;
 • вальцювання листа в конус;
 • вальцювання швелера, куточка, різних профілів;
 • виготовлення переходів, відводів, частин трубопроводів.

Ціни на вальцювання металу дивіться за посиланням

Відправте креслення для прорахунку вартості у форматі .dxf, .dwd на одному шарі у масштабі 1:1

Для цього переходьте в месседжер та завантажуйте файл
telegram

viber

Вальцювання листового металу

Компанія «Сапріко Груп» надає послуги вальцювання листового металу. Під замовлення виконується вальцювання листа, товщиною від 1 мм до 10 мм з шириною до 2100 мм і діаметром від 150 мм до 3000 мм. Для визначення параметрів вальцювання застосовується таких принцип: у разі збільшення товщини листа — зменшується ширина заготовки. Наприклад, якщо лист товщиною 16мм, тоді ширина деталі до 1м, в залежності від радіуса згину і т.і.

Вальцювання листового металу або гнуття листа виконується як на тривалкових так і на чотиривалкових вальцах.

станки для вальцовки
Мал. Схема вальцювання на 4-х та 3-х валкових верстатах

При вальцюванні деталі на тривалковому верстаті існує зона «непроката» або «мертва зона» (технологічний відхід, що становить по 150 мм з кожного боку аркуша металу).

Коли ж виконується вальцювання листа на чотиривалкових вальцах, гнуття кромок листа проводиться одночасно під час вальцювання за рахунок тиску одного з бічних валків, тому зона «непрокату» відсутня.

вальцювання листа
Вальцювання листа на тривалковому верстаті
вальцовка четырех валковый станок
Вальцювання листа на чотиривалковому верстаті
Відео вальцювання листа 4-вальковий верстат
Відео вальцювання листа 4 мм

Зв’яжіться з нами для замовлення вальцювання металу за телефоном +38 (066) 844-41-49
або напишіть нам на пошту
info@metall-s.com.ua

Вальцювання конуса

Крім циліндричних форм часто необхідно виготовити конусні конструкції.
Для цього також застосовується вальцовка, що має назву вальцювання конуса. Вальцювання конуса з листового металу дозволяє отримати конусні частини циклонів, повітропроводів, силосів, паль і т.п. Технологія вальцювання конуса з листового металу більш складна. Виробляється на чотиривалковому обладнанні, яке забезпечить більш високий рівень точності одержуваних розмірів деталей. Також необхідні кваліфіковані оператори, що мають достатній досвід виготовлення даних форм.

изготовление металлоконструкций
Конусні конструкції

Вальцювання конуса листового металу виробляється на чотиривалковому верстаті, при цьому в завершенні формування конуса, проводиться протяжка листа із здійсненням повороту заготовки до кінця нахиленого валка. За рахунок нахилу під кутом формується рівномірна конусна форма заданої величини.
При надходженні замовлення на конусні металоконструкції, наші фахівці здійснюють весь комплекс операцій по їх виготовленню. Спочатку проводиться фігурний розкрій листа розгортки конуса на верстаті плазмового різання з ЧПУ, при цьому використовується листовий метал який є в наявності, так і, за бажанням Замовника, його матеріал. Далі розгортка вальцюється (гнеться) в необхідні радіуси з наступною збіркою і зварюванням швів.

На сьогоднішній день за допомогою сучасного обладнання та кваліфікованого персоналу можна виробляти вальцювання конуса листового металу під різними кутами. При цьому при вальцюванні в конус відсутні задирки та інші дефекти.

Відео вальцювання конусаПроцес вальцювання конуса доступний виключно за наявності необхідного інструменту та обладнання. Компанія «Сапріко Груп» має необхідне обладнання і кваліфікованих фахівців, які зможуть здійснити вальцювання конуса в Києві та з доставкою по Україні. Ціни на вальцювання в конус розраховуються індивідуально від замовлення. Зверніться до нашого відділу продажів, і ми швидко розрахуємо конструкцію під Ваш проект.

Послуги вальцювання труб

Послуги вальцювання труб застосовується в разі потреби згинання труби. Наприклад, якщо потрібно виготовити конструкцію арочного типу (теплицю, ангари і т.д.)


Відео Вальцює профільної труби

Вальцювання профільної труби

Дана технологія вальцювання має також назву вальцовка в радіус.

Вальцювання профілю — це процес гнуття прокату, наприклад профільної труби, навколо валків або спеціальних насадок з метою надання необхідної форми. Неодноразово проходячи між валками, металевий профіль набуває потрібний радіус згину. Розміри і відстань між валками попередньо підбирають з розрахунку необхідних параметрів і форми готової деталі.

Можлива вальцовка профілю круглого і квадратного перетину з чорних, оцинкованих і нержавіючих металів.

вальцовка труб
Вальцювання труби

Вальцювання швелера

Вальцювання швелера або гнуття швелера проводиться за аналогією з гнуттям труб круглих і профільних. Гнутий сталевий швелер часто застосовується в будівництві, машинобудуванні та інших промислових галузях. Шляхом вальцювання швелера отримують заготовки для різних арочних металоконструкцій.

вальцювання швелера київ
Вальцювання швелера

Вальцювання металу в Києві — дуже популярна послуга. Компанія «Сапріко Груп» надає послуги вальцювання в Києві з власних матеріалів або матеріалів Замовника.

При розрахунку ціни вальцювання металу враховується вага, тип металопрокату, параметри готового виробу. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, діє гнучка система знижок.

За допомогою технології згинання металу під радіус, можна отримати багато різних виробів. Для спеціального виробництва і приватних замовників «Сапріко Груп» пропонує:

 • корпуси котлів,
 • бочки,
 • обичайки з металу,
 • арки,
 • різні частини теплиць і силосів,
 • сільськогосподарські жолоби,
 • елементи зерносховищ і багато іншого.

Ціни на металоконструкції дивіться за посиланням

Компанія «Сапріко Груп» при необхідності здійснює плазмову різку металу, рубку металу, зварювальні роботи, свердління отворів, покриття та інші супутні послуги. Якщо Вам потрібна послуга вальцювання зв’яжіться з нами зручним методом. Чекаємо на Вас!

Зв’язатися з відділом продажів

Повернутися на головну