RU|UKR

Вальцювання металу в Києві

Для отримання круглих в перерізі форм застосовується процес вальцювання або вальцювання металу.

Компанія «Сапріко Груп» здійснює роботи по вальцюванню металу в Києві (Видубичі).

Відео вальцювання труби (Київ, Сапріко Груп)

Технологія вальцювання металу застосовується для певного металопрокату:

 • вальцювання листового металу;
 • вальцювання профільних і круглих труб;
 • вальцювання листа в конус;
 • вальцювання швелера, куточка, різних профілів;
 • виготовлення переходів, відводів, частин трубопроводів.

Ціни на вальцювання металу дивіться за посиланням

Зупинимося докладніше на кожній з цих технологій.

Вальцювання листа

Компанія «Сапріко Груп» надає послуги вальцювання листа, товщиною від 1 мм до 10 мм з шириною до 2100 мм і діаметром від 150 мм до 3000 мм. У разі збільшення товщини листа зменшується ширина заготовки. Наприклад, якщо лист товщиною 16мм, тоді ширина деталі до 1м, в залежності від радіуса згину і т.і.

Вальцювання або гнуття листа виконується як на тривалкових так і на чотиривалкових вальцах.

станки для вальцовки
Мал. Схема вальцювання на 4-х та 3-х валкових верстатах

При вальцюванні деталі на тривалковому верстаті існує зона «непроката» або «мертва зона» (технологічний відхід, що становить по 150 мм з кожного боку аркуша металу).

Коли ж виконується вальцовка на чотиривалкових вальцах, гнучка кромок листа проводиться одночасно під час вальцювання за рахунок тиску одного з бічних валків.

вальцювання листа
Вальцювання листа на тривалковому верстаті
вальцовка четырех валковый станок
Вальцювання листа на чотиривалковому верстаті
Відео вальцювання листа 4-вальковий верстат
Відео вальцювання листа 4 мм

Зв’яжіться з нами для замовлення вальцювання за телефоном +38 (066) 844-41-49
або напишіть нам на пошту
info@metall-s.com.ua

Вальцювання конуса

Крім циліндричних форм часто необхідно виготовити конусні конструкції.

Для цього також застосовується вальцовка, що має назву гнуття або вальцовка конуса. Технологія вальцювання конуса більш складна, ніж вальцовка труби. Необхідно четирехвалкове обладнання, яке забезпечить більш високий рівень точності одержуваних розмірів деталей. Також необхідні кваліфіковані оператори, що мають достатній досвід виготовлення даних форм.

Фігурний розкрій листа розгортки конуса в першу чергу вирізається на верстаті плазмового різання з ЧПУ. Далі розгортка вальцюється (гнеться) в необхідні радіуси. Потім проводять операції зборки та зварювання.

За допомогою чотиривалкового верстата, при завершенні формування конуса, проводиться протяжка листа із здійсненням повороту заготовки до кінця нахиленого валка. За рахунок нахилу під заданим кутом формується рівномірна конусна форма необхідної величини.

На сьогоднішній день сучасне обладнання та кваліфікований персонал може виробляти вальцювання конуса під різними кутами. При цьому при вальцюванні в конус відсутні задирки та інші дефекти.

Процес вальцювання конуса доступний виключно за наявності необхідного інструменту та обладнання. Компанія «Сапріко Груп» має необхідне обладнання і кваліфікованих фахівців, які зможуть здійснити вальцювання конуса в Києві на замовлення.

изготовление металлоконструкций
Мал. Вальцювання конуса циклону

Послуги вальцювання труб

Послуги вальцювання труб застосовується в разі потреби згинання труби. Наприклад, якщо потрібно виготовити конструкцію арочного типу (теплицю, ангари і т.д.)


Відео Вальцює профільної труби

Вальцювання профільної труби

Дана технологія вальцювання має також назву вальцовка в радіус.

Вальцювання профілю — це процес гнуття прокату, наприклад профільної труби, навколо валків або спеціальних насадок з метою надання необхідної форми. Неодноразово проходячи між валками, металевий профіль набуває потрібний радіус згину. Розміри і відстань між валками попередньо підбирають з розрахунку необхідних параметрів і форми готової деталі.

Можлива вальцовка профілю круглого і квадратного перетину з чорних, оцинкованих і нержавіючих металів.

вальцовка труб
Вальцювання труби

Вальцювання швелера

Вальцювання швелера або гнуття швелера проводиться за аналогією з гнуттям труб круглих і профільних. Гнутий сталевий швелер часто застосовується в будівництві, машинобудуванні та інших промислових галузях. Шляхом вальцювання швелера отримують заготовки для різних арочних металоконструкцій.

вальцювання швелера
Вальцювання швелера полками назовні

Вальцювання металу в Києві — дуже популярна послуга. Компанія «Сапріко Груп» надає послуги вальцювання в Києві з власних матеріалів або матеріалів Замовника.

При розрахунку ціни вальцювання металу враховується вага, тип металопрокату, параметри готового виробу. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, діє гнучка система знижок.

За допомогою технології згинання металу під радіус, можна отримати багато різних виробів. Для спеціального виробництва і приватних замовників «Сапріко Груп» пропонує:

 • корпуси котлів,
 • бочки,
 • обичайки з металу,
 • арки,
 • різні частини теплиць і силосів,
 • сільськогосподарські жолоби,
 • елементи зерносховищ і багато іншого.

Ціни на металоконструкції дивіться за посиланням

Компанія «Сапріко Груп» при необхідності здійснює плазмову різку металу, рубку металу, зварювальні роботи, свердління отворів, покриття та інші супутні послуги. Якщо Вам потрібна послуга вальцювання зв’яжіться з нами зручним методом. Чекаємо на Вас!

Зв’язатися з відділом продажів

Повернутися на головну