ВАЛЬЦЮВАННЯ МЕТАЛУ

Вальцювання металу у Києві

Для отримання круглих у перерізі форм застосовується процес вальцювання або вальцювання металу.

Компанія «Сапріко Груп» здійснює роботи з вальцювання металу у Києві (Видубичі).

Технологія вальцювання металу застосовується для певного металопрокату:
— вальцювання листового металу;
— вальцювання профільних та круглих труб;
— вальцювання листа в конус;
— вальцювання швелера, куточка, різних профілів;
— виготовлення переходів, відводів, частин трубопроводів.

Ціни на вальцювання за посиланням

Надішліть креслення для розрахунку вартості вальцювання у форматі .dxf, .dwd на одному шарі в масштабі 1:1

Для цього перейдіть до месседжера та завантажте файл
telegram

viber

Варіанти вальцювання, що виконує Сапріко Груп Київ

 

Вальцювання листового металу

Компанія виробляє вальцювання листового металу для листа, товщиною від 1мм до 10 мм з шириною до 2100 мм та діаметром від 150 мм до 3000 мм. У разі збільшення товщини листа зменшується ширина заготовки. Наприклад, якщо необхідно зробити вальцювання листа товщиною 16 мм, тоді можлива ширина деталі – до 1 м, залежно від радіусу гиба тощо.

Вальцовка або згинання листа виконується як на тривалкових так і на чотирьохвалкових вальцях.

схемы вальцовки
Рис. Схема вальцювання на 4-х та 3-х валкових верстатах.

При вальцуванні деталі на тривалковому верстаті існує зона «непрокату» або «мертва зона» (технологічний відхід, що становить по 150 мм з кожного боку аркуша металу).

Коли ж виконується вальцювання на чотиривалкових вальцях, згинання кромок листа проводиться одночасно під час вальцювання за рахунок тиску одного з бічних валків.

Мал. Вальцювання листа на тривалковому верстаті
вальцовка четырех валковый станок
Мал. Вальцювання листа на чотиривалковому верстаті

Для замовлення вальцювання металу зв'яжіться з відділом продаж за телефоном +38 (066) 844-41-49
або поштою info@metall-s.com.ua

Вальцювання конуса

Крім циліндричних форм часто необхідно виготовити конусні конструкції.
Для цього також застосовується вальцювання, зване вальцюванням конуса. Вальцювання конуса з листового металу дозволяє отримати конусні частини циклонів, повітроводів, силосів, паль тощо. Технологія вальцювання конуса з листового металу складніша. Виготовляється на чотиривалковому устаткуванні, яке забезпечить більш високий рівень точності розмірів деталей. Також потрібні кваліфіковані оператори, які мають достатній досвід виготовлення даних форм.

конусные металлоконструкции фото
Вальцовка конусу

Вальцювання конуса листового металу проводиться на чотиривалковому верстаті, при цьому в завершенні формування конуса, проводиться протяжка листа із здійсненням повороту заготовки до кінця нахиленого валка. За рахунок нахилу під кутом формується рівномірна конусна форма заданої величини.

При надходженні замовлення на конусні металоконструкції наші фахівці здійснюють весь комплекс операцій з їх виготовлення. Спочатку проводиться фігурний розкрій листа розгортки конуса на верстаті плазмового різання з ЧПУ, при цьому використовується листовий метал як наявний, так і за бажанням Замовника, його матеріал. Далі розгортка вальцується (гнеться) у необхідні радіуси з подальшим збиранням та зварюванням швів.

На сьогоднішній день сучасне обладнання та кваліфікований персонал «Сапріко Груп» може зробити вальцювання конуса з різними кутами. При цьому при вальці в конус відсутні задирки та інші дефекти.

Процес вальцювання конуса доступний виключно за наявності необхідного інструменту та обладнання. Компанія «Сапріко Груп» має необхідне обладнання та кваліфікованих фахівців, які зможуть здійснити вальцювання конуса з листового металу та з доставкою по Україні на замовлення.

Вальцювання труб

Вальцювання труб застосовується у разі необхідності радіусного згинання труби. Наприклад, якщо потрібно виготовити конструкцію аркового типу (теплиць, ангарів тощо)

Вальцювання профільної труби

Дана технологія вальцювання має також назву вальцювання в радіус. Вальцювання профілю - це процес згинання прокату, наприклад, профільної труби, навколо валків або спеціальних насадок з метою надання необхідної форми. Неодноразово проходячи між вальцями, металевий профіль набуває потрібного радіусу згину. Розміри і відстань між вальцями попередньо підбирають із розрахунку необхідних параметрів і форми готової деталі.

Можливе вальцювання профілю круглого та квадратного перерізу з чорних, оцинкованих та нержавіючих металів.

Фото вальцовка трубы
Мал.Вальцовка круглої труби

Вальцювання швелера

Вальцювання швелера або згинання швелера виробляється за аналогією з вальцюванням труб круглих і профільних. Гнутий сталевий швелер часто застосовується у будівництві, машинобудуванні та інших промислових галузях. Шляхом вальцювання швелера отримують заготовки для різних арочних металоконструкцій.

вальцовка швеллера киев
Мал. Вальцовка швелера

Вальцювання металу в Києві – дуже затребувана послуга. Компанія «Сапріко Груп» виробляє вальцювання в Києві з власних матеріалів або матеріалів Замовника.

Під час розрахунку ціни вальцювання металу враховується вага, тип металопрокату, параметри готового виробу. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, діє гнучка система знижок.

За допомогою технології згинання металу під радіус, можна отримати багато різних виробів. Для спеціального виробництва та приватних замовників «Сапріко Груп» пропонує:

  • корпуса котлів,
  • бочки,
  • обічайки з металу,
  • арки,
  • різні частини теплиць та силосів,
  • сільськогосподарські жолоби,
  • елементи зерносховищ та багато іншого.

Ціни на металоконструкції за посиланням

Компанія «Саприко Груп»  при необхідності здійснює плазмове різання металу, рубку металу, зварювальні роботи, свердління отворів, покриття та інші супутні послуги.

Звертайтеся до професіоналів «Сапріко Груп»!

Потрібне вирішення нестандартного завдання?
Ми раді допомогти! Напишіть нам.