РУБКА МЕТАЛУ ГІЛЬОТИНОЮ З ЧПУ

Рубка металу гільйотиною з ЧПУ

Завод металоконструкцій «Саприко Груп» пропонує послуги рубки металу гільйотиною у Києві.

Рубка листового металу гільйотиною здійснюється в будь-якому обсязі, з високою швидкістю, а найголовніше – з високою точністю та якістю зрізу. Цей метод різання металу на заготівлі дуже популярний завдяки таким перевагам

  • низькою ціною
  • високої швидкості
  • відсутності нагрівання зрізу матеріалу
  • відсутності додаткових зазорів для різання
  • відсутність задирок та дефектів кромки
  • відсутність необхідності в подальшій обробці зрізу

Рубка гільйотиною або гільйотина різання цепрямолінійка рубка листового металу, процес поділу металу на частини, що нагадує різання ножицями, якісне та швидке розкривання заготовок згідно з зазначеними параметрами.

Процес рубки металу гільйотиною у Києві здійснюється таким чином: листовий метал подається під ніж на потрібний розмір, лист фіксується спеціальним затискним пристосуванням, потім ніж відсікає необхідну частину металу, далі фіксатор і лезо повертаються у вихідне положення. Можливе різання листа під різними кутами, поздовжньо або поперечно щодо листа металу. Завдяки притискному механізму листа забезпечується висока точність різання. Привід, що рухається, дозволяє здійснювати швидке різання навіть металу великої товщини.

Ціна рубки металу гільйотиною набагато нижча за аналогічні методи різання металу. 

На нашому устаткуванні можна здійснювати рубку металу толщиной до 5 мм та точністю від 0,1 до 0,5мм. Завдяки обладнанню досягається якісне різання металу з прямим чистим зрізом без окалин, сколів і задирок. Рівні краї виробів не потребують додаткових обробок.

Заготівлі, отримані рубкою гільйотиною ЧПУ, не нагріваються, що значно економить час. Швидкість різання металу дуже висока. Завдяки робочій поверхні до 3000мм можна здійснювати різання габаритних деталей.

Рубка металу гільйотиною ЧПУ за якістю значно перевищує рубку механічною гільйотиною. Процес різання металу не тільки швидкий і точний, але й дозволяє заощаджувати матеріал на зрізі, тому немає потреби в зазорах деталей. Вартість різання металу гільйотиною із ЧПУ невисока, т.к. операції не трудомісткі. Таким чином, замовляючи рубку металу гільйотиною з ЧПК, Замовник отримує низьку вартість за кращої якості та швидкості обробки.

Ціна рубки металу залежить від таких факторів як:

  • товщина металу
  • кількість виробів
  • марки сталі та особливостей матеріалу

Завод металоконструкцій Саприко Груп здійснює комплекс послуг з виготовлення металоконструкцій, що включає:  плазмове різання металу, рубка гільйотиною ЧПУ та згинання металу на листогібі з ЧПУвальцювання труб, листа, швелера, куточка, профільної труби та іншого металопрокату, послуги свердління та пробивання отворів, зварювальні роботи, фарбувальні роботи та гаряче оцинкування металоконструкцій. Саприко Груп надає послуги металообробки на сучасному та функціональному обладнанні за розумною ціною.

Матеріал завжди є в наявності, здійснюється доставка.

Якщо вам необхідна рубка металу на гільйотині, ціна якої добре поєднувалася б з якістю, зателефонуйте на наше підприємство за телефонами вказаними на сайті.

Прайс на рубку металу гільйотиною з ЧПУ

Потрібне вирішення нестандартного завдання?
Ми раді допомогти! Напишіть нам.