РІЗАННЯ МЕТАЛУ ЧПУ

Різання металу ЧПУ у Києві

У сучасному світі металообробки різання металу ЧПУ займає лідируючу позицію. Завод металоконструкцій Саприко Груп пропонує послуги різання металу ЧПУ у Києві. Сучасне обладнання з ЧПУ, професійні оператори, парк верстатів для різання металу, швидкість та якість різання металу – все це основні переваги замовлення різання металу у нас.

На сьогоднішній день для замовлення доступні два варіанти різання металу ЧПУ:

Крім того, Сапріко Груп надає послуги різання металу стрічковою пилкою до 400 мм та рубки металу гільйотиною з ЧПУ

резка металла чпу
резка металла чпу в киеве

Газове різання металу ЧПУ

Газове різання або газокиснева різання металу ЧПУ – незамінна операція, коли потрібно швидко та якісно нарізати листовий метал великих товщин. За допомогою нашого обладнання газового різання металу ЧПУ можна порізати метал товщиною до 150 мм, а розміри заготовок можуть досягати 6000 мм завдовжки, і 2000 мм завширшки. За счет таких возможностей, наше предприятие может быстро осуществить раскрой материала, минимизировав отходы, а также затраты на дополнительные операции, необходимые для габаритных деталей металлоконструкций. Также за счет числового программного управления, современные станки для газовой резки металла могут справляться со сложнейшими геометрическими формами. Принцип порезки газокислородным методом резки металла ЧПУ таков: струя кислорода и сопутствующего газа (пропан или ацетилен) перемешиваясь и воспламеняясь в сопле, образуют разогретую струю, которая продувает и выдувает насквозь металл. За счет автоматизации процесса и регулировки подачи кислорода, данный вид резки металла ЧПУ позволяет получать сложные формы с высоким качеством кромки среза. резка металла чпу детали Переваги газового різання металу ЧПУ:
 1. Можливість фігурного розкрою металу, утворення складних форм
 2. Різання металу великих товщин з абсолютно рівним зрізом (товщини від 20 до 150 мм)
 3. Рівний якісний зріз без окалин
 4. Висока точність порізки (до 1мм)
 5. Невеликі зазори (наприклад, для товщини до 150 мм, ширина різу до 3 мм)
 6. Висока швидкість різання
 7. Економія на відходах матеріалу
 8. Низька ціна

Як недолік, можна відзначити можливість різання тільки чорного металопрокату. Це зумовлено високими температурами горіння кисню, що перевищують температуру плавлення кольорових та нержавіючих металів.

Плазмове різання металу ЧПУ

Плазмове різання металу ЧПУ – операция порезки металла, где режущим инструментом является струя горячей плазмы, выдувающая металл по заданному контуру. При таком способе порезки также можно с легкостью получать сложные геометрические формы. Материалы можно использовать любые: алюміній, нержавіюча сталь, мідь, чорні металопрокат. Обладнання Саприко Груп дозволяє різати метал товщиною до 32 мм, розмірами до 6000 мм завдовжки, до 2000 мм завширшки. плазменная резка детали Основні переваги плазмового різання металу ЧПУ:
 1. Порізка металів складних фігурних форм за рахунок ЧПУ
 2. Можливість різання металів різного складу
 3. Висока точність деталей (0,5...1 мм)
 4. Висока швидкість
 5. Товщина металу до 32 мм.
 6. Можливість порізки габаритних деталей
 7. Невисока ціна
Детальніше (фото та відеоматеріали) про процес плазмового різання металу ЧПУ в Києві за посиланням. Завод металлоконструкций Саприко Групп выполнит сложнейшие заказы по резке металла ЧПУ в Киеве. Отправляйте свои чертежи или эскизы Обращаем Ваше внимание, что низкоуглеростые стали востребованных толщин всегда есть в наличии (толщины 2, 3, 4 ,5, 6, 8, 10мм Ст3). На материалах не делаем наценку. Действует гибкая система скидок. Ждем Вас!

Ціни на плазмове різання в Києві можна подивитися в прайсі нижче або надіслати нам своє креслення (ескіз) для розрахунку вартості робіт

Прайс (плазмове різання ціна за метр)
Отправьте чертеж для просчета стоимости плазменной резки в формате .dxf, .dwd на одном слое в масштабе 1:1 Для этого перейдите в месседжер и загрузите файл telegram viber

Для индивидуального просчета стоимости резки металла, отправьте чертеж или эскиз деталей на почтовый ящик: info@metall-s.com.ua або на Viber Viber

Контакти відділу продажів +38 (066) 844-41-49

Плазмове різання металу або газокисневе, що вибрати?

Послуга плазмового різання металу стрімко завойовує ринок металообробки. Якщо ви плануєте замовити плазмове різання, але сумніваєтеся у її доцільності, то ця стаття допоможе зрозуміти основні її переваги в порівнянні з іншими видами різання металу ЧПУ.

Розглянемо спочатку основні відмінності та переваги різання плазмою від газового різання металу.

Плазмове різання металу – це різання металу, технологія якого полягає у впливі струменя плазми на метал. Призначена для порізки чорних та кольорових металів завтовшки до 50мм.

Газокисневе різання - різання металу, при якій на метал впливає гаряча суміш газів, кисню та ацетилену (або пропану). Оскільки температура суміші газів велика, газове різання металу використовують для чорних металів. При цьому газовою різкою можна різати листи завтовшки до 100мм.

І все ж плазмове різання більш привабливе в порівнянні з газокисневого. Перерахуємо основні причини, чому послуга плазмового різання металу така популярна.

5 причин замовити плазмове різання

1.Висока якість різання

качество среза плазменной резки
Сравнение деталей плазменной и газовой резки На первом месте стоит то, что важно любому заказчику услуги резки металла, а именно якість зрізу матеріалу. Чим менше після різання на ньому окалин, вигинів та деформацій, і чим менше слюсарних операцій потрібно, тим дешевше обійдеться деталь.

Якість зрізу при різанні плазмою на порядок вища, ніж якість при газовому різанні. Завдяки малій ширині різу (до 3 мм) досягається концентрація енергії безпосередньо по контуру. Завдяки цьому відходи та технологічні зазори мінімальніщо значно заощаджує матеріал замовника. При застосуванні плазмового різання металу навіть на тонких заготовках відсутня деформація краю, що дозволяє швидко отримати якісні деталі, без необхідності застосування додаткових механічних операцій.

2. Висока швидкість різання заготовок

Системи плазмового різання металу значно перевершують газокисневі швидкості різання та продуктивності. Відсутність необхідності попереднього нагріву та швидке пропалювання – все це також зменшує час різання плазмою та збільшує кількість отриманих деталей за одиницю часу.

3. Низька вартість

Плазмове різання відео

Важливим фактором у формуванні ціни плазмового різання є собівартість. У плазмового різання металу вона значно нижча від газової, оскільки експлуатаційні витрати приблизно ті ж, але при більшій кількості деталей, що виготовляються. Додаткова перевага – високий термін служби витратних елементів.

Таким чином, собівартість плазмового різання нижча, а рентабельність вища. Тому і ціна на плазмове різання в Сапріко Груп нижче, ніж у багатьох конкурентів.

Ціни на плазмове різання в Києві від Саприко Груп

4. Порізка складних деталей чорних та кольорових металів

плазменная резка заказать
Плазмове різання складних контурів

Системи плазмового різання металу значно перевершують конкурента за рахунок можливості надання цілого спектру послуг, Таких як розрізка прокату, розрізка багатошарового металу, різання зі скосом. Сучасні системи плазмового різання ЧПУ дозволяють вирізати складні геометричні контуры.

Плазмове різання ЧПУ застосовується для будь-яких металів, включаючи низьковуглецеву сталь, нержавіючу сталь, алюміній, мідь і т.п. На відміну від різання плазмою, різання газом застосовується тільки для низьковуглецевих сталей. Це зумовлено високими температурами та хімічними реакціями, несумісними з кольоровими металами.

5. Простота в експлуатації та безпеку

Ще одна перевага послуги плазмового різання – простота в експлуатації. Незалежно, який спосіб різання плазмою буде застосовуватися, ручний або з ЧПУ, у жодному з цих способів не потрібно буде вручну регулювати подачу газу, керувати хімічними реакціями горіння або забезпечувати необхідну відстань між різаком та заготівлею. Досить просто і швидко проходить вивчення систем плазмового різання, що полегшує завдання персоналу та заощаджує тимчасові витрати. Це також впливає на підтримку низької вартості послуги.

Окремою перевагою варто виділити безпека плазмового різання металу в порівнянні з газокисневою. Адже при газокисневому різанні, як правило, використовуються такі нестабільні та легкозаймисті гази, як ацетилен або пропан. Також газове різання супроводжується високим тиском, температурами і викидом окалин, що горять, при пропалі. Все це вимагає підвищених заходів безпеки в порівнянні з плазмовим різкою металу як для людей, так і для навколишнього середовища.

Ми розібрали по 5 основних пунктів, що забезпечують плазмовому різанні високу популярність у порівнянні з іншими методами різання металів: якість різання плазмою, швидкість, вартість, можливості плазмового різання, простота та безпека. Якщо Ви хочете замовити плазмове різання металу, зверніться до відділу продажів Саприко Груп будь-яким зручним способом.

Потрібне вирішення нестандартного завдання?
Ми раді допомогти! Напишіть нам.