реставрація міксерів

Виготовлення металовиробів для автобетонозмішувачів. Реставрація міксерів та баків

Компанія «Сапріко Груп» пропонує виготовлення елементів автобетонозмішувачів та ремонт. 

Ми проводимо комплексний ремонт автобетонозмішувачів (міксерів) у Києві. Завдяки комплексу послуг металообробки, який пропонує наша компанія (плазмове різання металувальцювання листа, зварювальні роботи, фарбування металоконструкцій), ми здатні виробляти косметичний та складний ремонт металоконструкцій бака автомобільних бетонозмішувачів.

ремонт автобетоносмесителей

Реставрація металоконструкцій міксерів - Затребувана послуга. Автобетонозмішувачі (міксери) - спецтехніка, що працює у важких умовах. Тому такі елементи, як барабан, лопаті, шнеки, лотки, бандажні кільця, підрамник, піддаючись зносу, виходять з ладу та вимагають ремонту.

   Такі можливі поломки, як потертість або порушення герметичності бака (бочки), Вирішуються за допомогою ремонту барабана - заміни частини бака за допомогою нової обічайки. Цей ремонт проводиться після виготовлення обічайки методом вальцювання металу з підвищеними характеристиками твердості та зносостійкості та наступними зварювальними роботами. Можлива заміна конічної частини бака, посилення барабана або, у деяких випадках, заміна всього корпусу бетоновозу загалом.

реставрация миксеров автобетоносмесителей

   За допомогою послуг плазмового різання металу можна проводити заміну лопатей та шнеків, встановлених всередині автобетонозмішувача. За допомогою порізки металопрокату та зварювання, можливо проводити ремонт та заміну сходів, підрамника та інших конструкцій автомобільного бетонозмішувача.

   Після виготовлення металоконструкцій міксера та заміни запчастин надаємо послуги фарбування готового виробу. Терміни виготовлення та якість робіт – на найвищому рівні.

Якщо Вам потрібен ремонт бака та інших металевих деталей автобетонозмішувача будь ласка зверніться до отдел продаж Саприко Групп.

 

 

Потрібне вирішення нестандартного завдання?
Ми раді допомогти! Напишіть нам.