Галерея робіт

Плазмове різання

Плазмовий різкою можлива обробка як чорних, так і кольорових металів та сплавів. Обладнання, що застосовується для плазмового різання дозволяє різати матеріали завтовшки до 32 мм. Розмір столу для плазмового різання становить 2 м х 6 м, що дозволяє розкроїти листовий металопрокат максимальних габаритів – необхідний захід для скорочення відходів листа, а також підвищення ефективності за рахунок мінімізації вантажно-розвантажувальних робіт. Також завдяки парку обладнання замовлення виконуються швидко.

Вальцювання труби

Вальцювання листового металу для листа, товщиною від 1мм до 10 мм із шириною до 2100 мм та діаметром від 150 мм до 3000 мм. У разі збільшення товщини листа зменшується ширина заготовки. Наприклад, якщо необхідно зробити вальцювання листа завтовшки 16 мм, тоді можлива ширина деталі - до 1 м, залежно від радіусу згинання і т.д.
Вальцювання металу або згинання листа виконується як на тривалкових так і на чотиривалкових вальцях.
Компанія «Саприко Груп» - одна з небагатьох, хто якісно здійснює вальцювання в конус

Повний цикл виробництва металоконструкцій

Компанія «Саприко Груп» - виробник металоконструкцій у Києві, що забезпечує повний цикл виробництва конструкцій із металу «під ключ». Проектування, виробництво, будівництво металоконструкцій – основні напрямки діяльності заводу. Працюємо по всій Україні. Компанія надає ряд додаткових послуг з металообробки: плазмове різання металу, згинання металу, вальцювання, ремонт автобетонозмішувачів, зварювання та інші послуги з металообробки приємно порадують Замовників заводськими цінами та високою якістю.

Рубка на гільйотині ЧПУ

Рубка гільйотиною або гільйотина різання цепрямолінійка рубка листового металу, процес поділу металу на частини, що нагадує різання ножицями, якісне та швидке розкривання заготовок згідно з зазначеними параметрами. Можливе різання листа під різними кутами, поздовжньо або поперечно щодо листа металу. Заготівлі, отримані рубкою гільйотиною ЧПУ, не нагріваються, що значно економить час. Швидкість різання металу дуже висока. 

Фото наших робіт

Потрібне вирішення нестандартного завдання?
Ми раді допомогти! Напишіть нам.