МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ

Виготовлення металоконструкцій Київ

Виготовлення металоконструкцій різної складності – основний напрямок заводу металоконструкцій «Сапріко Груп» у Києві.
Жодне сучасне будівництво не обходиться без використання несучих та огороджуючих легень, але водночас надійних металоконструкцій. Адже, на відміну від залізобетонних конструкцій, вони:

 • Легкі та швидкі у виготовленні;
 • Недорогі;
 • Легко встановлюються;
 • Універсальні у застосуванні у різних сферах: у будівництві, в особистих цілях, у промисловості.

Тому виготовлення металоконструкцій – популярний та досить затребуваний вид послуг.

Виготовлення металоконструкцій та металовиробів на замовлення

Завод «Сапріко Груп» займається виробництвом металоконструкцій таких видів:

Виготовлення металлоконструкцій

Металоконструкції
 • Виготовлення будівельних металоконструкцій: ферми, колони, балки, арки, сходи, закладні деталі, траверси;
 • Виготовлення будівельних металоконструкцій: ферми, колони, балки, арки, сходи, закладні деталі, траверси;
 • Виготовлення металоконструкцій на замовлення: нестандартні металоконструкції, металоконструкції за кресленнями;
 • Виготовлення металевих гвинтових сходів, вхідних груп, металокаркасів сходів, сходові та балконні огорожі;
 • Виготовлення технологічних металоконструкцій: бункери, бочки, баки, резервуари, жолоби, силоси;
 • Виготовлення металоконструкцій трубопроводів та повітроводів, циклонів, вентиляційних труб;
 • Виготовлення вишок зв'язку, металевих щогл та будь-які інші антенно-щоглові металоконструкції: щогли відеоспостереження, опори освітлення, щогли для антен, опори ЛЕП, щогли та вежі стільникового зв'язку, метеорологічні щогли, трубостійкі;

Переваги замовлення металоконструкцій в Сапріко Груп

Основні переваги «Сапріко Груп» - це 

 1. доступні ціни,
 2. дотримання термінів виготовлення, швидка доставка необхідного металопрокату;
 3. висока якість металоконструкцій,
 4. повний комплекс надання виробничих послуг, включаючи покриття, доставку та монтаж,
 5. висококваліфікований відповідальний персонал.

Надання комплексу послуг з виготовлення металоконструкцій суттєво заощаджує час та гроші Замовника. Наші фахівці приймуть техзавдання, при необхідності доопрацюють його, швидко прорахують вартість та строки робіт. Після виготовлення металоконструкцій, щоб метал не піддавався корозії, буде запропоновано фарбування, гаряче оцинкування або обидва покриття одночасно. Ми дбаємо про довговічність наших виробів. Тому металоконструкції, виготовлені в Сапріко Груп, якісні і надійні. Ми виконуємо обіцянки та завжди йдемо назустріч Клієнтам.

При розрахунку підсумкової вартості ми враховуємо такі показники, як собівартість матеріалів, складність та обсяг замовлення, кількість наданих Замовником креслень та наскільки вони відповідають вимогам.
Для індивідуального прорахунку вартості плазмового різання металу,
отправьте пожалуйста чертеж или эскиз деталей на почтовый ящик:
info@metall-s.com.ua або на Viber
Viber
Контакти відділу продажу

Виготовлення металоконструкцій ціна за тонну за посиланням

Види металоконструкцій

Виходячи з застосування, металоконструкції та металовироби поділяються на:

Розглянемо докладніше принципи виготовлення кожної з перерахованих вище груп.

Виготовлення будівельних металоконструкцій

металлоконструкции киев

Будівельні металоконструкції ферми

До цього виду належать металоконструкції, які служать як майбутній каркас будівлі, споруди чи фундаменту. Це дуже важливий елемент будівлі будь-якого призначення, чи то промисловий, виробничий чи житловий об'єкт.

Щоб розпочати виготовлення, обов'язковою вимогою є наявність креслень від Замовника, де точно прописані всі вимоги. Якщо проекту немає, то наші фахівці можуть розробити всю необхідну конструкторську документацію. При розробці проекту продумуються та враховуються особливості монтажу та експлуатаційні характеристики. Виготовлення будівельних металоконструкцій – відповідальне завдання, оскільки такі металоконструкції є каркасами будівель та споруд та виконують несучі функції.

Що являють собою будівельні металоконструкції:

 • ґратчасті ферми;
 • колони з двотаврів, швелерів, балок;
 • балки перекриття та покриття, головні та другорядні балки;
 • ригелі, зв'язки;
 • закладні деталі;
 • швидкомонтовані будівлі та споруди, ангари, склади;
 • сходи, вхідні групи майданчика та огорожі.

Виготовлення металоконструкцій: ферми, балки, колони, рами, заставні, опори у Києві.

Компанія Сапріко Груп спеціалізується на виготовленні будівельних металоконструкцій: ферми, балки, колони, рами, заставні, опори та інші необхідні для будівництва конструкції з металу.

Ціни на металоконструкції

Будівельні металоконструкції - Ферми.

Ферми від лат. firmus (міцний) – міцні конструкції, які широко застосовуються в сучасному будівництві. Служать для перекриття прольотів, для зміцнення та полегшення конструкцій. Застосовуються у будівництві каркасних будівель та споруд як мостів, павільйонів, ангарів, подіумів тощо.

Металева ферма є плоскою звареною конструкцією, привареною до основної конструкції. Ферми виготовляються з різного металопрокату, залежно від цілей та призначень конструкції. Як правило це рівнополочний куточок або труба круглого або квадратного перерізу. На виготовлення будівельної ферми йде невелика кількість металу, що дозволяє знизити вагу металоконструкції, витрати на її доставку та монтаж.

Будівельні металоконструкції ферми мають високу міцність, надійність та довговічність.

Будівельні металоконструкції – Колони.

Металева колона - основний елемент стійок. Мета колони перенести навантаження з верху в її нижню частину, де вона перерозподіляється за рахунок міцної основи – бази, та кріпиться до фундаменту. Металеві колони бувають ступінчасті, постійного перерізу та роздільні.

Колони також становлять так званий скелет будівель. Найважливішими показниками колон є якість матеріалу та точність їх виготовлення. Тому до виробництва колон завод металоконструкцій Сапріко Груп підходить відповідально, виготовляючи максимально якісну продукцію.

Будівельні металоконструкції - Балки.

Балкою є несучий елемент будівельної металоконструкції прямолінійної форми і спирається на обидва кінці. У будівництві балки – це частина каркасу будівель, тому до їхньої якості та міцності пред'являються підвищені вимоги.

Будівельні металоконструкції – Рами.

Рами являють собою – П-подібні металеві конструкції. На відміну від ферми елементи рами можуть випробовувати крім розтягнення-стиснення ще й вигин.

Закладні деталі фундаменту.

Закладними деталями називаються металеві елементи, що являють собою пластини зі стрижнями. Їх монтують у необхідні форми з подальшою бетонною заливкою. Закладні деталі фундаменту поділяються на відкриті та закриті заставні конструкції. У відкритих заставних конструкцій стрижень закритий пластиною з одного боку, а закритих - з обох. Закриті закладні деталі використовуються для великих важких будівель, а відкриті для малих.

Ці та інші металеві будівельні конструкції можна замовити на заводі металоконструкцій Сапріко Груп у Києві. Саприко Груп має обладнання для виготовлення металевих конструкцій різної складності та металомісткості, а також має чудову репутацію надійного партнера. Крім того, ми пропонуємо послуги професійного монтажу металоконструкцій.

Купити будівельні металоконструкції з металу або замовити виготовлення можна за допомогою наших консультантів.

Надішліть запит на комерційну пропозицію на пошту:
 info@metall-s.com.ua або за телефоном
+38(066)844-41-49

монтаж фермы колонны

Монтаж будівельних ферм

Виготовлення технологічних та листових металоконструкцій

изготовление металлоконструкций киев

Виготовлення металоконструкцій циклону

Технологічні металоконструкції виготовляються з листового металопрокату за допомогою вальцювання та подальшого зварювання разом кількох частин. До таких металоконструкцій зазвичай висуваються високі вимоги щодо якості виготовлення.

Компанія «Сапріко Груп» Київ є професіоналом на ринку металоконструкцій, тому наші вироби завжди відрізняються високою якістю зварних швів. При цьому ми беремо лише найкращий металопрокат від надійних постачальників, гарантуючи використання заявленої марки сталі.

Листові конструкції з металу широко використовуються у різних сферах діяльності. Це:

 • бункери;
 • бочки та баки;
 • резервуари;
 • силоси;
 • жолоби.

Залежно від розміру виробів та побажання замовника, вони можуть привозитися на об'єкт у готовому вигляді або частинами. Після доставки в розібраному вигляді частини конструкції збираються воєдино. Відповідно до проекту, наша компанія може виготовити та доставити сходи або огорожі для безпеки використання, здійснити підготовку фундаменту і здійснити підготовку фундаменту. монтаж металоконструкцій.

Виготовлення трубопроводів та повітряходів

изготовление трубопроводов

Металоконструкція димова труба котельні

У виробництві частин для повітроводів використовується листова сталь товщиною до 10мм, яка проходить обробку вальцюванням з наступним напівавтоматичним зварюванням. До таких металоконструкцій відносяться елементи:

 • повітроводів;
 • вентиляції;
 • аспірації;
 • виготовлення круглих та профільних труб великого діаметру;
 • виготовлення конусів, циклонів та ін.

Компанія «Сапріко Груп» пропонує виготовлення елементів металоконструкцій газоходів, повітроводів, трубопроводів і димоходів діаметром від 300 до 3000 мм з листової вуглецевої сталі, товщиною від 1 мм до 10 мм, квадратного і круглого перерізу. Можливе виготовлення на замовлення зварних елементів, а також елементів трубопроводів із фланцевими з'єднаннями.

изготовление воздуховодов киев

Виготовлення повітряходів

Ми виробляємо відводи, сідла, переходи, трійники та інші елементи системи охолодження теплогенеруючих приладів за типовими проектами та кресленнями Замовника. Пропонуємо виготовлення окремих елементів систем газоходів для ремонту або заміни, робимо підсилення для труб та інші металоконструкції за індивідуальними проектами. Серед послуг: плазмове різання металу (товщина до 25 мм), вальцювання конусних елементів, вальцювання труб (діаметром від 300 мм, наприклад відводи 426 мм або труба 2000 мм), а також зварювання відводів, труб, елементів трубопроводів, циклонів та інших подібних конструкцій.

Виробництво елементів газоходів та повітроводів

     Ми виробляємо елементи газоходів та повітроводів:

- Труби зварені діаметром від 300 до 3000мм;

- секційні зварні відводи (концентричні та ексцентричні);

- переходи (концентричні та ексцентричні) прямокутного, круглого або перехідного перерізу;

- трійники - з'єднувачі елементів труб трубопроводів;

- люки (люк лаз, оглядовий люк, люк газощільний);

- кронштейни кріплення труб (опори та підвіски);

- вентиляційні решітки.

газоходы
повітроводи
переходник вентиляционный

Види та опис елементів вентиляційних труб

Газоходи, димарі та димарі – подібні конструктивно, але різні за призначенням конструкції круглого або квадратного перерізу.

     Газоходи та димарі – канали, що застосовуються для відведення в атмосферу відпрацьованих у процесі горіння газів, повітроводи ж, навпаки, необхідні для подачі повітря в установку, що є необхідною умовою процесу горіння палива, а також для подачі повітря в системи кондиціювання, повітряного опалення та вентиляції. Система газоходів та повітроводів вимагає виготовлення різних елементів для поворотів та з'єднань основних труб, а також для обведення перешкод. Таких елементів є кілька типів.

     Відведення – секционные (секторные) сварные элементы газо-воздушных конструкций,  необходимые для поворота трубы на заданный градус (отводы на 30, 45, 60, 90 градусов или на величину, обусловленную индивидуальными чертежами Заказчика) или для изменения диаметра основной трубы. Отводы производят сварными из нескольких секций, что обеспечивает заданный угол поворота.

     Переходи у системах охолодження та подачі повітря використовуються для зміни діаметра або перерізу основного елемента з квадратного на кругле та навпаки. Переходи поділяють на концентричні та ексцентричні.

    Трійники призначені для з'єднання кількох труб у єдину мережу. Залежно від діаметра труб, що з'єднуються, трійник може виконуватися з посиленням або без посилення, а також бути рівнопрохідним чи ні.

Ще одним типом елементів систем газопроводів та повітроводів є лази. Це може бути вибуховий клапан, необхідний для запобігання руйнуванню газоходу у разі вибуху газів або люк – лаз для проходу обслуговуючого персоналу. Конструкції лазів виконуються роз'ємними, фіксація забезпечується фланцевими з'єднаннями на болтах.

     Кронштейни кріплення труб повітроводів або газопроводів поділяються на опори та підвіски рухомого або нерухомого типу. Дані вироби виконуються індивідуально, їхній вигляд і тип залежить від особливостей об'єкта.

Додатковими елементами, необхідними для належного функціонування системи димоходів, є вентиляційні грати, дефлектори та парасолькинеобхідні для забезпечення захисту від погодних умов.

Типові креслення для металоконструкцій трубопроводів визначаються нормативними серіями:

 • Серія 5.903-13 Вироби та деталі трубопроводів для теплових мереж;
 • Серія 5.900-7 Опорні конструкції та засоби кріплення сталевих трубопроводів;
 • Серія 5.905-8; 15; 18; 25 Вузли та деталі кріплення газопроводів;
 • Серія 4.903-10 Вироби та деталі трубопроводів для теплових мереж;
 • Серія 5.904-41 Клапани зворотні загального призначення;
 • Серія 5.904-42 Клапани зворотні вогнезатримуючі;
 • Серія 5.904-50 Ґрати вентиляційні;
 • Серія 5.904-74.93 Уніфіковані конструкції вентиляційних припливних установок (конфузори, коробки, патрубки, фланці, рами, клапани)

Виготовлення металевих щогл, антенно-щоглових металоконструкцій

мачты башни связи

Металоконструкція вежі зв'язку

Щоб встановлювати на великих висотах різні антени, камери відеоспостереження або прожектори, використовують антенно-щоглові споруди. Вони бувають різної висоти та мають свої особливості. Компанія «Саприко Груп» має гідний досвід виготовлення металоконструкцій вишок зв'язку, щогл для антен та інших опорно-щоглових металоконструкцій.

Ми з легкістю виготовимо металоконструкції з Вашого креслення з урахуванням усіх побажань. Якщо у вас немає креслення, ми зробимо його за Вас. Просто опишіть нам свої побажання або надайте ескіз майбутньої споруди.

Виготовляємо такі антенно-щоглові металоконструкції:

 • Вишки (вежі та щогли) зв'язку;
 • вітровимірювальні щогли;
 • метеорологічні щогли;
 • щогли відеоспостереження;
 • опоры для освещения;
 • антенні щогли;
 • трубостійкі для встановлення на даху будівлі;
 • монополії.

Компанія Саприко Груп швидко та якісно виконає встановлення висотних металоконструкцій, спроектує та побудує базові станції «під ключ».

Металеві щогли для антен, щогли та вежі мобільного зв'язку, трубостійки для антен, монополі

Для потреб мобільних операторів, інтернет-провайдерів, телевізійних компаній та приватних замовників завод металоконструкцій Саприко Груп проектує та виготовляє металеві щогли та вежі зв'язку, щогли мобільного зв'язку, щогли для антен, опори для обладнання мобільного зв'язку, мережі інтернет щогли. Ми виготовимо металоконструкції будь-якої складності як за індивідуальними кресленнями Замовника, так і за власними.

Стоимость изготовления металлических мачт

Підсумкова ціна металевих щогл залежить від сукупності таких параметрів, як тип конструкції, складність виготовлення, антикорозійне покриття, комплектація. Але будьте впевнені, що наші ціни дуже демократичні не лише у Києві та області, а й по всій Україні.

Якщо вас цікавить проектування, виготовлення та монтаж щогл у Києві та по Україні, ви звернулися за адресою. Саприко Груп виготовляє найкращі металоконструкції «під ключ». Вам потрібно лише надати креслення або узгодити вже існуючі у нас. Наш досвід виготовлення металевих щогл налічує десятки успішно виконаних проектів по всій Україні. За запитом замовника відділ продажу із задоволенням продемонструє приклади наших робіт.

Всі антенно-щоглові споруди умовно поділяються на 3 типи:

 • Металеві щогли
 • Металеві вежі зв'язку
 • Металеві вежі зв'язку

Металеві щогли мобільного зв'язку

Металеві щогли мобільного зв'язку - Це висотні гратчасті споруди, виконані з уніфікованих секцій однакового розміру. Завдяки уніфікованій конструкції, можливе виготовлення металевих щогл різної висоти від 8 до 150м. Щоб забезпечити стійкість та міцність, вони розкріплюються тросовими відтяжками. І навіть сильні вітри не вплинуть на таку споруду жодного негативного впливу. Наші металеві щогли зв'язку виготовляються з урахуванням вітрових навантажень 5-6 вітрових районів та можуть розміщуватися по всій території України.

Ширина секції щогли варіюється і затверджується клієнтом залежно від її висоти, обладнання, встановленого на ній, від кліматичних особливостей місцевості. Стандартна ширина становить від 300 мм до 1000 мм.

Висота секції щогли становить 2 метри. Це оптимальна висота для зручності перевезення та встановлення конструкції. Максимальна висота щогли може досягати 150м. Залежно від місця встановлення та технологічного призначення, ви можете вибрати як тригранні, так і чотиригранні конструкції.

металлическая мачта связи фото

Рис. Щогла мобільного зв'язку

Металева щогла зв'язку являє собою комплект:

 • секції щогли рядові в залежності від обраної замовником ширини;
 • секції щогли лацменні (для кріплення тросів);
 • опорну плиту з елементами відведення конденсату;
 • блискавкоприймач
 • комплект металовиробів для секцій щогли та тросових відтяжок;
 • натяжні пристрої для тросів;
 • трос.

Наша компанія працює відповідно до сертифікатів УкрСЕПРО. Виготовлення металоконструкцій щогл проводиться згідно з проектами Українського інституту сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського.

Башти мобільного зв'язку

Вежа мобільного зв'язку - самонесуча решітчаста конструкція, із встановленою на ній невеликою площадкою для обслуговування обладнання. Ці конструкції дуже міцні, з легкістю витримують не тільки вітрові та ожеледі навантаження, але й вага самого обладнання. У середньому вежі експлуатуються значно довше, ніж щогли (від 40 років). При цьому відсутня необхідність постійного обслуговування відтяжок.

Башти мобільного зв'язку мають стандартну висоту до 76 метрів. Але в залежності від потреб замовника та типу конструкції, це можуть бути вежі від 6м до 18м, від 20м до 30м або вежі від 30м та до 76м заввишки.

башня мобильной связи

Рис. Вежа мобільного зв'язку

Компанія Саприко Груп використовує лише новий якісний металопрокат для виготовлення веж, які розраховані для всіх вітрових регіонів України. З'єднання, що застосовуються у конструкції металевих веж високого класу міцності.

Ми не зупиняємось на виготовленні лише стандартних металоконструкцій. Ми виконаємо будь-яке замовлення відповідно до креслень та вимог кожного Замовника.

Виробництво вишок зв'язку Саприко груп сертифіковано УкрСЕПРО.
Виготовлення проводиться згідно з проектами Українського інституту сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського.

Металеві вежі зв'язку

Самонесуча трубостійка або монополь (диполь, трубна опора, квадропід та інші технологічні конструкції) - Це різні металоконструкції невисокої несучої здатності. Їх використовують для встановлення на дахах, адже вони мають невелику вагу та займають невелику площу.

Самонесучі трубостійки розкріплені поруч підпірок, завдяки чому конструкція фіксується у вертикальному положенні. Такі конструкції часто використовують для обладнання інтернету. Вони недорогі, легкі у встановленні, відмінно підходять для широкого споживчого сегмента. Тому ви зможете їх часто зустріти на дахах житлових будинків та офісів.

трубостойка антенная

Рис. Антенна трубостійка 

Відмінною особливістю трубостійок та щогл для антен є те, що їх дуже просто замаскувати під димові труби за умов забудови з жорсткими архітектурними вимогами.

Щоб встановити антену на антенно-щоглових спорудах, використовують антенні трубостійки. Вони прикріплюються до несучої частини основної конструкції за допомогою кронштейнів.

Щоб встановити антенно-фідерне обладнання, ми використовуємо зовнішні та внутрішні кабельрости. На вибір Замовника, перетин стандартного кабельросту може бути у вигляді прямокутника, швелера або куточка. Також наше підприємство випускає огороджувальні конструкції або огорожі для базових станцій за власними або наданими кресленнями.

Якщо Ви хочете замовити щогли та вежі зв'язку, металоконструкції для потреб мобільних операторів та інтернет-провайдерів, зв'яжіться з нами. Наші менеджери професійно проконсультують вас та допоможуть підібрати найкращий варіант, з урахуванням ваших вимог та побажань.

Зверніть увагу, що «Сапріко Груп» - спеціаліст у будівництві щогл!

фото антенной опоры фото башня связи
Опора антена Вежа стільникового зв'язку

Виготовлення індивідуальних металоконструкцій та окремих складальних вузлів.

изготовление лестниц

Металоконструкція вхідна група

Кожен замовник приходить до нас зі своїм унікальним баченням та потребами. Адже завдання та потреби у всіх різні. Ми намагаємося максимально точно та недорого виконати будь-яке індивідуальне замовлення, щоб клієнт завжди залишився задоволеним. Виготовлення нестандартних металоконструкцій – це насамперед нестандартний підхід.

металлоконструкции по чертежам

Металоконструкція карети

Ми пропонуємо виготовлення таких металоконструкцій як:

 • навіси, двері, ворота, хвіртки;
 • теплиці, ґрати на вікна, декоративні металеві елементи;
 • огорожі з рабиці або канільованої сітки, зварні огорожі;
 • сходи, вхідні групи, драбини, перила;
 • велика різноманітність інших конструкций в зависимости от фантазии и потребностей Заказчика.

Чим незвичайніші замовлення нам надходять, тим більше унікального досвіду ми набуваємо. Ми вдячні нашим клієнтам за можливість розвиватися. Вартість послуг компанії є достатньо демократичною. Ми досягли цього не за рахунок зниження якості послуг та виробництва, а завдяки оперативній злагодженій роботі.

Вироби з металу та металоконструкції – це міцне надійне та естетично привабливе рішення для облаштування будинку, двору, прибудинкових територій. Металовироби застосовуються на вирішення різних нагальних завдань, зокрема виробничих цілей.

Металовироби на замовлення

Виготовлення металлоконструкцій

Металовироби для декору

Завод «Саприко Груп» виготовляє різні металовироби на замовлення:

 • Вхідні групи
 • Поручні
 • Щаблі
 • Грати
 • Огорожі
 • Декоративні металовироби
 • Металовироби для спеціальних потреб

Металовироби для облаштування прибудинкових територій часто потрібні для потреб будівельних компаній та приватних замовників. Це і каркаси лавок, і конструкції спортивних майданчиків, і арки, і навіси.
Літній сезон неможливо уявити без ароматних шашликів на гарних металевих шашличницях та мангалах.
Для потреб промислового сектора ми виготовляємо такі металовироби, як залізні форми, елементи вентиляції, металеві бункери, ємності та накопичувачі, розтарювачі тощо. Також робимо ремонт цистерн автобетонозмішувачів для автогосподарств.
Для развлекательных центров,  зоопарков и ивент компаний часто требуются декоративные изделия из металла: декоративные шары, металлоконструкции, фигуры, элементы декорации и т.п.
Цікаві вироби з металу будуть як роздрібний і оптовий товар для торгових компаній.

Колектив «Саприко Груп» у Києві із задоволенням розгляне Ваші проекти, запропонує найефективніші методи виготовлення та прорахує вартість металовиробу під Ваші потреби. Виробляємо металоконструкції високої якості та надійності. При зверненні замовника ми оцінюємо можливості виготовлення та беремо ті замовлення, які зможемо якісно реалізувати.

Для прорахунку вартості виготовлення металовиробу надішліть нам креслення або ескіз

Для цього перейдіть до месседжера та завантажте файл
telegram

viber

Операції металообробки

Для виготовлення виробів з металу нашою компанією застосовуються такі операції металообробки як

Ці послуги металообробки також є доступними для замовлення.

Вартість металовиробу

Ціни на металовироби часто залежать від якості, рівня обладнання та професіоналізму персоналу. Тому ціни в Сапріко Груп не найнижчі, але досить конкурентні. При виконанні замовлення ми керуємося споживчими характеристиками та забезпечуємо довговічність готового виробу з металу.

Комплекс наших послуг включає організацію доставку та монтажу металовиробу на місці локації.

Для прорахунку ціни металовиробу під Ваш проект, будь ласка, надішліть нам Ваш ескіз або зв'яжіться зручним для Вас способом:

Телефон для зв'язку +38(066)844-41-49

Email: info@metall-s.com.ua

Для прорахунку вартості металоконструкції надішліть нам креслення

Для цього перейдіть до месседжера та завантажте файл
telegram

viber

Повернутися до статті

Монтаж металоконструкцій Київ

Завод металоконструкцій «Сапріко Груп» пропонує послугу монтажу металоконструкцій у Києві, області та по Україні.
Монтаж металлоконструкцій - це поетапний процес складання металевої конструкції з дотриманням необхідних стандартів безпеки. Якісний монтаж металоконструкцій – один з основних факторів, що впливають на довговічність та функціональність самих металоконструкцій. Від монтажу залежить успіх всього будівництва об'єкта. З цієї причини монтаж металоконструкцій потрібно планувати на етапі проектування конструкції та, звичайно, довіряти лише кваліфікованим професіоналам.

Існує такий термін, як кваліфікація монтажу – проведення комплексної перевірки, що підтверджує, що роботи були здійснені відповідно до проектної документації та схем монтажу. Кваліфікація монтажу підтверджує, що всі конструкції були встановлені правильно, використовувалися певні деталі, з'єднання та матеріали, відповідні інструкції з монтажу.

Що буде включати монтаж металоконструкцій залежить від призначення, габаритів і складності металоконструкції в цілому.
Складання металоконструкції – це одна складова монтажу, а встановлення металоконструкцій - Важлива друга. У складанні складних металоконструкцій бере участь кваліфікований персонал. По закінченню проводяться кілька етапів контролю якості відповідності проекту та кресленням. Монтаж та встановлення металоконструкцій на місці дислокації може супроводжуватися підготовкою місця для монтажу, улаштуванням фундаменту та організацією підвезення необхідної техніки. Монтаж металоконструкцій на висоті потребує кваліфікаційних монтажників з певними допусками роботи. Також використовуються спеціальні машини та механізми (крани, підйомники) для підйому металоконструкцій та робочих монтажників.

Забезпечення можливості монтажу з урахуванням усіх вимог безпеки продумується на етапі проектування конструкції. Процес встановлення та монтажу металоконструкцій на діючих виробництвах має бути досить оперативним, але безпечним.

Ціна на монтаж металоконструкцій ціна

Ціна на монтаж металоконструкцій багато в чому залежить не тільки від кількості деталей, що з'єднуються і складності робіт, але і, як описано вище, від наступних робіт по встановленню металоконструкцій у місці експлуатації. Ціна на монтаж металоконструкцій в Києві може враховувати підвищувальні коефіцієнти базового прайс-листу на монтаж.

Завод металоконструкцій Саприко Груп комплекс послуг — виготовлення та монтаж металоконструкцій. Ціна на монтаж металоконструкцій у такому разі буде нижчою, а кваліфікація монтажу – вищою. З базовим прайсом на виготовлення та монтаж металоконструкцій Саприко Груп можна ознайомитись за посиланням.

Потрібне вирішення нестандартного завдання?
Ми раді допомогти! Напишіть нам.