Газоходи, повітропроводи

Виготовлення газоходів, повітряходів

Компанія «Сапріко Груп» пропонує виготовлення елементів металоконструкцій газоходів, повітроводів, трубопроводів і димоходів діаметром від 300 до 3000 мм з листової вуглецевої сталі, товщиною від 1 мм до 10 мм, квадратного і круглого перерізу. Можливе виготовлення на замовлення зварних елементів, а також елементів трубопроводів із фланцевими з'єднаннями.

Ми виробляємо відводи, сідла, переходи, трійники та інші елементи системи охолодження теплогенеруючих приладів за типовими проектами та кресленнями Замовника. Пропонуємо виготовлення окремих елементів систем газоходів для ремонту або заміни, робимо підсилення для труб та інші металоконструкції за індивідуальними проектами. Серед послуг: плазмове різання металу (товщина до 25 мм), вальцювання конусних елементів, вальцювання труб (діаметром від 300 мм, наприклад відводи 426 мм або труба 2000 мм), а також зварювання відводів, труб, елементів трубопроводів, циклонів та інших подібних конструкцій.

изготовление газоходов

Виробництво елементів газоходів та повітроводів

     Ми виробляємо елементи газоходів та повітроводів:

- Труби зварені діаметром від 300 до 3000мм;

- секційні зварні відводи (концентричні та ексцентричні);

- переходи (концентричні та ексцентричні) прямокутного, круглого або перехідного перерізу;

- трійники - з'єднувачі елементів труб трубопроводів;

- люки (люк лаз, оглядовий люк, люк газощільний);

- кронштейни кріплення труб (опори та підвіски);

- вентиляційні решітки.     

газоходы
повітроводи
переходник вентиляционный

Види та опис елементів вентиляційних труб   

Газоходи, димарі та димарі – подібні конструктивно, але різні за призначенням конструкції круглого або квадратного перерізу.

     Газоходи та димарі – канали, що застосовуються для відведення в атмосферу відпрацьованих у процесі горіння газів, повітроводи ж, навпаки, необхідні для подачі повітря в установку, що є необхідною умовою процесу горіння палива, а також для подачі повітря в системи кондиціювання, повітряного опалення та вентиляції. Система газоходів та повітроводів вимагає виготовлення різних елементів для поворотів та з'єднань основних труб, а також для обведення перешкод. Таких елементів є кілька типів. 

     Відведення – секційні (секторні) зварні елементи газо-повітряних конструкцій, необхідні для повороту труби на заданий градус (відводи на 30, 45, 60, 90 градусів або на величину, обумовлену індивідуальними кресленнями Замовника) або для зміни діаметра основної труби. Відведення виробляють звареними з кількох секцій, що забезпечує заданий кут повороту. 

     Переходи у системах охолодження та подачі повітря використовуються для зміни діаметра або перерізу основного елемента з квадратного на кругле та навпаки. Переходи поділяють на концентричні та ексцентричні.

    Трійники призначені для з'єднання кількох труб у єдину мережу. Залежно від діаметра труб, що з'єднуються, трійник може виконуватися з посиленням або без посилення, а також бути рівнопрохідним чи ні.

     Ще одним типом елементів систем газопроводів та повітроводів є лази. Це може бути вибуховий клапан, необхідний для запобігання руйнуванню газоходу у разі вибуху газів або люк – лаз для проходу обслуговуючого персоналу. Конструкції лазів виконуються роз'ємними, фіксація забезпечується фланцевими з'єднаннями на болтах.

     Кронштейни кріплення труб повітроводів або газопроводів поділяються на опори та підвіски рухомого або нерухомого типу. Дані вироби виконуються індивідуально, їхній вигляд і тип залежить від особливостей об'єкта.

     Додатковими елементами, необхідними для належного функціонування системи димоходів, є вентиляційні грати, дефлектори та парасолькинеобхідні для забезпечення захисту від погодних умов.

      Типові креслення для металоконструкцій трубопроводів визначаються нормативними серіями:

  • Серія 5.903-13 Вироби та деталі трубопроводів для теплових мереж;
  • Серія 5.900-7 Опорні конструкції та засоби кріплення сталевих трубопроводів;
  • Серія 5.905-8; 15; 18; 25 Вузли та деталі кріплення газопроводів;
  • Серія 4.903-10 Вироби та деталі трубопроводів для теплових мереж;
  • Серія 5.904-41 Клапани зворотні загального призначення;
  • Серія 5.904-42 Клапани зворотні вогнезатримуючі;
  • Серія 5.904-50 Ґрати вентиляційні;
  • Серія 5.904-74.93 Уніфіковані конструкції вентиляційних припливних установок (конфузори, коробки, патрубки, фланці, рами, клапани)

Потрібне вирішення нестандартного завдання?
Ми раді допомогти! Напишіть нам.