Металоконструкції будь-якої складності і металоємності в Києві від компанії «Сапріко Груп». Багаторічний досвід на ринку виготовлення металоконструкцій будь-яких форм і розмірів під замовлення в Києві.

Виготовлення металоконструкцій

виготовлення металоконструкцій київ
Елементи повітряходу


Наша компанія займається виготовленням металоконструкцій в Києві, таких як:

 • Будівельні металоконструкцій: ферми, колони, балки, арки, сходи, закладні деталі, траверси;
 • Металоконструкції нестандартні, металоконструкції по кресленнях;
 • Виготовлення металевих гвинтових сходів, вхідних груп, металлокаркасов сходів, сходові та балконні огородження;
 • Виготовлення технологічних металоконструкцій: бункери, бочки, баки, резервуари, жолоби, силоси;
 • Виготовлення металоконструкцій трубопроводів і повітроводів, циклонів, вентиляційних труб;
 • Металоконструкції міксерів автобетонозмішувачів;
 • Виготовлення вишок зв’язку, металевих щогл і будь-які інші антенно-щоглові металоконструкції: щогли відеоспостереження, опори освітлення, щогли для антен, опори ЛЕП, щогли і вежі стільникового зв’язку, метеорологічні щогли, трубостойки;
 • Виготовлення металевих каркасів, ангарів, швидкомонтованих будинків, складів, павільйонів, навісів, контейнерів, кіосків, мініферм, теплиць, козирків і т.п


Також ми якісно проведемо монтаж металоконструкцій, що включає складання металоконструкцій, підготовку фундаменту, організацію підвезення необхідної техніки, висотні роботи, встановлення обладнання.

Надішліть будь ласка запит на пошту info@metall-s.com.ua

або на Viber +38(066)844-41-49

Ми працюємо з замовниками на підрядній та субпідрядній основі. Будучи професіоналами своєї справи, ми з легкістю виконаємо будь-які будівельні роботи «під ключ», а також встановимо металоконструкції і проведемо висотні роботи. Ми з відповідальністю підходимо до виконання кожного замовлення, тому всі роботи з виготовлення металоконструкцій виконуються швидко, якісно і за доступною ціною. Ми цінуємо кожного клієнта, тому замовлення виконуються з дотриманням побажань і запитів клієнта. Ми несемо повну відповідальність за всі етапи робіт з виробництва та встановлення металоконструкцій «під ключ».

Якщо ви хочете замовити виготовлення металоконструкцій в Сапріко Груп, будьте впевнені, що отримаєте заводське якість за демократичною ціною. При цьому терміни виготовлення металоконструкцій будь-якої складності і металоємності будуть максимально стислі.

Також ми надаємо послуги покриття металоконструкцій з вуглецевих, легованих сталей, виробляємо антикорозійну обробку металу за допомогою фарбування або гарячого оцинкування виробів.

Послуги металообробки


Крім того, ми є професіоналами в обробці металу різними методами: плазмова різка, різка металу гільйотиною, вальцювання металу, зварювальні роботи різної складності. Якщо Вам потрібні послуги металообробки, зв’яжіться з нашими фахівцями, вишліть техзавдання або креслення. Необхідний метал у нас завжди в наявності, тому терміни виконання робіт будуть максимально короткі. Всі операції виконуються на власних виробничих потужностях. Устаткування, що застосовується для металообробки сучасне і високотехнологічне.

Виробники металоконструкцій, як зробити вибір?


На сьогоднішній день в Києві і області, та й по всій Україні досить багато виробників металоконструкцій. Тому важливо розібратися, які виробники металоконструкцій гідні серйозної уваги. В першу чергу, це повинна бути компанії з великим досвідом роботи. Адже довговічні надійні металоконструкції можуть створювати тільки професіонали своєї справи. Професійні виробники металоконструкцій велику увагу приділяють якості проектної документації, якості використовуваного металопрокату і проміжним етапам виготовлення. Як правило, в таких організаціях присутні кілька контролів якості кожної виконуваної операції. Важливо звернути увагу на виробничі потужності виробника металоконструкцій. Чи може він самостійно виконати всі етапи виробництва металоконструкцій і монтажу, або буде звертатися до послуг підрядників. Якщо друге, то Замовник повинен буде переконатися, що підрядник є професіоналом своєї справи. Звичайно, при виборі виробника металоконструкцій великою перевагою є те, що одна компанія має можливість надати весь комплекс послуг з виготовлення та встановлення металоконструкцій, а значить — всю відповідальність за готове рішення несе саме вона. Але якщо ця послуга супутня , найчастіше виробник металоконструкцій звертається до підрядної компанії, в такому випадку, за якість виконаних робіт все рівно несе відповідальність перед Замовником саме виробник.

Завод металоконструкцій «Сапріко Груп» надає повний комплекс послуг з виготовлення металоконструкцій Замовнику і гарантує високу якість готової продукції.


Основні переваги співпраці з Сапріко Груп:

 • При виготовленні металоконструкцій ми чітко дотримуємося вимог нормативної і конструкторської документації;
 • Отримуючи проект, ми завжди використовуємо лише вказану марку сталі. Ми не замінюємо! матеріал на більш дешевий з метою знизити вартість металоконструкції;
 • Ми працюємо тільки з надійними постачальниками металопрокату, тому впевнені в їх професіоналізмі і порядності;
 • Весь процес виробництва проходить з повним дотриманням виробничого ланцюжка операцій;
 • Ми прислухаємося до наших Замовникам в питаннях допусків, збірки і подальшої експлуатації конструкції;
 • Надамо комплексний підхід до роботи. Ми не тільки виготовляємо металоконструкції, а й надаємо послуги з їх монтажу;
 • Виконуємо окремі роботи по металообробки.
 • Наші основні пріоритети — це оперативність, якість і доступна ціна. Саме тому багато замовників, прийшовши до нас один раз, стають нашими постійними клієнтами.

Як замовити металоконструкцію?

Загальні етапи замовлення металоконструкцій:

 • Отримання креслень або ескізів від клієнта;
 • Вивчення креслень, на підставі чого прораховується вартість робіт, терміни, складність конструкції і інші параметри;
 • Підготовка конкурентного комерційної пропозиції, договорів поставки, узгодження цін, графіків поставок, креслень, умов доставки, упаковки, комплектації поточного вироби та інше.
 • Після того, як всі дані узгоджені з Замовником, починається процес виготовлення металоконструкції або окремих частин. Все виробництво проходить постійний контроль якості, тому ви можете бути завжди впевнені в відмінному кінцевому результаті.

Металоконструкції від Сапріко Груп — це якість, надійність, довговічність.

Ми завжди працюємо на результат і цінуємо те, що клієнти повертаються до нас знову і знову. Якщо Вам потрібні послуги металообробки або виготовлення металоконструкцій, зверніться в Сапріко Груп. Співпраця з нами — це завжди зручно і вигідно.

Зв’яжіться з нами!