RU|UKR

Реставрація міксерів. Ремонт бака автобетонозмішувача


Наша компанія надає послуги комплексного ремонту автобетонозмішувачів (міксерів) в Києві. Завдяки комплексному обслуговуванню металевих виробів, яке пропонує наша компанію (плазмове різання металу, вальцювання листів, зварювальних робіт, фарбування металоконструкцій), ми можемо зробити косметичний та складний ремонт металоконструкцій бака автомобільних бетонозмішувачів.

Реставрація металоконструкцій міксерів — затребувана послуга. Автобетонозмішувачі (міксери) — спецтехніка, що працює в тяжких умовах. Таким чином такі елементи, як барабан, лопасті, шнеки, лотки, бандажні кільця, підрамник, підвергаючись зносу, виходять із строї та вимагають ремонта.

  Такі можливі поломки, як потертості або порушення герметичності баки (бочки), вирішуються за допомогою ремонту барабана — замінюють частину баки з заміною нової обичайки. Даний ремонт проводиться після виготовлення обичайки методом вальцювання металу з підвищеними характеристиками твердості та зносостойкості та наступними зварювальними роботами. Можливо замовити заміну конічної частини баку, зміцнення барабану або, в деяких випадках, заміну всього корпусу бетоновоза в цілому.

  Плазмовим різанням можно виготовити нові лопасті і шнекі, встановлені всередині автобетонозмішувача. Порізка металопрокату і зварювання надають можливість виконати ремонт і заміну сходів, підрамників та інших конструкцій автомобільних бетонозмішувачів.

  Після виготовлення металоконструкцій міксера та заміни запчастин, надаємо послуги фарбування готового виробу. Сроки виготовлення та якість роботи — на високому рівні.

Якщо вам потрібен ремонт баку та інших металевих деталей автобетонозмішувача, будь ласка, зверніться до відділу продажів Сапріко Груп.

Зв’язатися з відділом продажів

Повернутися на головну