RU|UKR

Монтаж металоконструкцій ціна та приклади робіт

Завод металоконструкцій «Сапріко Груп» пропонує послугу монтажу металоконструкцій в Києві та області.

Монтаж металоконструкцій — це поетапний процес складання металевої конструкції з дотриманням необхідних стандартів безпеки.
Якісний монтаж металоконструкцій — один з основних факторів, що впливають на довговічність і функціональність самих металоконструкцій. Від монтажу часом залежить успіх всього будівництва об’єкта. З цієї причини монтаж металоконструкцій потрібно планувати на етапі проектування конструкції і, звичайно, довіряти тільки кваліфікованим професіоналам.

Існує такий термін, як кваліфікація монтажу — проведення комплексної перевірки, яка підтверджує, що проект був здійснений відповідно до проектної документації та монтажних схем. Кваліфікація монтажу підтверджує, що всі конструкції були встановлені правильно, використовувалися правильні деталі, з’єднання і матеріали, відповідні інструкції до монтажу.

Що буде включати в себе монтаж металоконструкцій залежить від призначення, габаритів і складності металоконструкції в цілому.
Збірка металоконструкції та елементів — це одна складова монтажу, а установка металоконструкцій — важлива друга. У збірці складних металоконструкцій бере участь кваліфікований персонал. По закінченню проводяться кілька етапів контролю якості відповідності проекту і кресленнями. Монтаж і установка металоконструкцій на місці дислокації може супроводжуватися підготовкою місця для монтажу, розробкою фундаменту і організацією підвезення необхідної техніки. Монтаж металоконструкцій на висоті вимагає наявність кваліфікаційних монтажників з певними допусками роботи. Також використовуються спеціальні машини та механізми (крани, підйомники) для підйому металоконструкцій і робочих монтажників.

Забезпечення можливості монтажу з урахуванням всіх вимог з безпеки продумується на етапі проектування конструкції. Процес установки і монтажу металоконструкцій на діючих виробництвах повинен бути досить оперативними, але при цьому безпечним.

Ціна на монтаж металоконструкцій ціна

Ціна на монтаж металоконструкцій багато в чому залежить не тільки від кількості деталей і складності робіт, але і, як описано вище, від подальших робіт по установці металоконструкцій в місці експлуатації. Ціна на монтаж металоконструкцій в Києві може враховувати підвищувальні коефіцієнти до базового прайс-листу на монтаж.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп забезпечує комплекс послуг з виготовлення та монтаж металоконструкцій. Ціна на монтаж металоконструкцій в такому випадку буде нижче, а кваліфікація монтажу — вище.
З прайсом на виготовлення і монтаж металоконструкцій Сапріко Груп можна ознайомитися за посиланням.

Зв’язатися з відділом продажів

Повернутися на головну