RU|UKR

Металеві щогли для антен, щогли і вежі мобільного зв’язку, трубостойки для антен, монополі

Для потреб мобільних операторів, інтернет-провайдерів, телевізійних компаній і приватних замовників завод металоконструкцій Сапріко Груп проектує і виготовляє металеві щогли і вежі зв’язку в Києві, щогли мобільного зв’язку, щогли для антен, опори для обладнання мобільного зв’язку та мережі інтернет, щогли відеоспостереження, прожекторні щогли тощо. Ми виготовимо металоконструкції будь-якої складності, як за індивідуальними кресленнями Замовника, так і за власними.

Вартість виготовлення металоконструкцій

Підсумкова ціна металоконструкцій залежить від сукупності таких параметрів, як: тип конструкції, складність виготовлення, антикорозійне покриття, комплектація. Але будьте впевнені, що наші ціни дуже демократичні не тільки в Києві і області, а й по всій Україні.

Якщо вас цікавить проектування, виготовлення і монтаж щогл в Києві і по Україні, ви звернулися за адресою. Сапріко Груп виготовляє найкращі металоконструкції «під ключ». Вам потрібно лише надати креслення або узгодити вже наявні у нас. Наш досвід виготовлення металевих щогл налічує десятки успішно виконаних проектів по всій Україні. За запитом замовника відділ продажів з задоволенням продемонструє приклади наших робіт.

Всі антенно-щоглові споруди умовно діляться на 3 типи:

  • Металеві щогли
  • Металеві вежі зв’язку
  • Трубостойки і щогли для антен

Металеві щогли мобільного зв’язку

Металеві щогли мобільного зв’язку — це висотні гратчасті споруди, виконані з уніфікованих секцій однакового розміру. Завдяки уніфікованої конструкції, можливе виготовлення металевих щогл різної висоти від 8 до 150м. Щоб забезпечити стійкість і міцність, вони кріпляться тросовими відтяжками. І навіть сильні вітри не зашкодять таким спорудженням. Наші металеві щогли зв’язку виготовляються з урахуванням вітрових навантажень 5-6 вітрових районів, і можуть розміщуватися по всій території України.

Ширина секції щогли вар’їюється і затверджується клієнтом в залежності від: її висоти, обладнання, встановленого на ній, від кліматичних особливостей місцевості. Стандартна ширина становить від 300мм до 1000мм.

Висота секції щогли становить 2 метри. Це оптимальна висота для зручного перевезення і установки конструкції. Максимальна висота щогли може досягати 150м. Залежно від місця установки і технологічного призначення, ви можете вибрати як тригранні, так і чотиригранні конструкції.

фото мачта связи
Мал. Щогла мобільного зв’язку

Металева щогла зв’язку включає в себе комплект:

  • секції щогли рядові залежно від обраної замовником ширини;
  • секції щогли лацменні (для кріплення тросів);
  • опорну плиту з елементами відведення конденсату;
  • молниеприймач;
  • комплект метизів для секцій щогли і тросових відтяжок;
  • натяжні пристрої для тросів;
  • трос.

Компанія Сапріко Груп працює відповідно до сертифікатів УкрСЕПРО. Виготовлення металоконструкцій щогл проводиться згідно з проектами Українського інституту сталевих конструкцій імені В. Н. Шимановського.

Вежі мобільного зв’язку

Вежа мобільного зв’язку — самонесуча ґратчаста конструкція, з встановленим на ній невеликим майданчиком для обслуговування обладнання. Ці конструкції дуже міцні, з легкістю витримують не тільки вітрові та ожеледні навантаження, але і вагу самого обладнання. В середньому вежі експлуатуються значно довше, ніж щогли (від 40років). При цьому відсутня необхідність в постійному обслуговуванні відтяжок.

Вежі мобільного зв’язку мають стандартну висоту до 76 метрів. Але в залежності від потреб замовника і типу конструкції, це можуть бути вежі від 6м до 18м, від 20м до 30м або вежі від 30м і до 76м висотою.

башня мобильной связи
Мал. Вежа мобільного зв’язку

Компанія Сапріко Груп використовує лише новий якісний металопрокат для виготовлення веж, що розрахований для всіх вітрових регіонів України. Кріплення, що застосовуються в конструкції металевих веж високого класу міцності.

Ми не зупиняємося на виготовленні лише стандартних металоконструкцій. Ми виконаємо будь-яке замовлення, відповідно до креслень і вимог кожного Замовника.

Виробництво вишок зв’язку Сапріко груп сертифіковане УкрСЕПРО. Виготовлення проводиться згідно з проектами Українського інституту сталевих конструкцій імені В. Н. Шимановського.

Трубостойки і щогли для антен


Самонесучі трубостойки або монополі (диполь, трубна опора, квадропод та інші технологічні конструкції) — це металоконструкції невисокої несучої здатності. Їх використовують для установки на дахах, адже вони мають невелику вагу і займають невелику площу.

Самонесучі трубостойки розкріплені рядом підпірок, завдяки чому конструкція фіксується у вертикальному положенні. Такі конструкції часто використовують для встановлення обладнання для інтернету. Вони недорогі, легкі в установці, відмінно підходять для широкого споживчого сегмента. Тому на дахах житлових будинків і офісів трубостойки та металеві опори часте явище.

трубостойка
Мал. Трубостойка для антени

Відмінною особливістю трубостоєк і опор для антен є те, що їх дуже просто замаскувати під димові труби в умовах забудови з жорсткими архітектурними вимогами.

Щоб встановити антену на антенно-щоглових спорудах, використовують антенні трубостойки. Вони прикріплюються до несучої частини основної конструкції за допомогою кронштейнів.

Щоб встановити антенно-фідерне обладнання, ми використовуємо зовнішні і внутрішні кабельрости. За вибором Замовника, перетин стандартного кабельросту може бути у вигляді прямокутника, швелера або куточка. Також наше підприємство випускає огороджувальні конструкції або огорожі для базових станцій за власними або наданим кресленнями.

Якщо Ви хочете замовити щогли і вежі зв’язку, металоконструкції для потреб мобільних операторів і інтернет провайдерів, зв’яжіться з нами. Наші менеджери професійно проконсультують вас і допоможуть підібрати найкращий варіант, з урахуванням ваших вимог і побажань.

Звертайтеся в «Сапріко Груп», і ми підберемо найкраще рішення!

Зв’язатися з відділом продажів

Повернутися на головну