RU|UKR

Виготовлення газоходів, димоходів, повітряводів

Компанія «Сапріко Груп» пропонує виготовлення елементів металоконструкцій газоходів, повітряходів, трубопроводів та димоходів діаметром від 300 до 3000мм з листової вуглецевої сталі, товщиною від 1 мм до 10 мм, квадратного та круглого перетину. Можливо виготовлення зварювавальних елементів, а також елементів трубопроводів з фланцевими сполученнями.

виготовлення трубопроводів київ
Виготовлення трубопроводів

Ми виробляємо відводи, седла, переходи, трійники та інші елементи системи охолодження теплогенеруючих приборів за типовим проектом та кресленнями Замовника. Ми пропонуємо розробку окремих елементів систем газоходів для ремонту або заміни. Виготовляємо посилення для труб та інших металоконструкцій за індивідуальним проектом. Серед наших послуг: плазмове різання металу (товщиною до 25 мм), вальцювання конусних елементів, вальцовка труб (діаметром від 300 мм, наприклад, розмір 426 мм або труба 2000 мм), а також зварювання відводів, труб, елементів трубопроводів, циклонів і інших подібних конструкцій.

Виробництво елементів газоходів і повітряходів


     Ми виробляємо елементи газоходів і повітряходів:

  • труби зварні діаметром від 300 до 3000мм;
  • секційні зварні відводи (концентричні та ексцентричні);
  • переходи (концентричні та ексцентричні) прямокутного, круглого або перехідного перетину;
  • трійники — що з’єднують елементи труб трубопроводів;
  • люки (люк лаз, смотровий люк, люк газоплотний);
  • кронштейни кріплення труб (опори і підвіски);
  • вентиляційні решітки.
перехідники труб вентиляційних виготовлення газоходів газоходи
Газоходи, повітряводи та елементи вентиляційних труб

    

Види та опис елементів вентиляційних труб

Газоходи, повітряводи та димоходи — подібні конструктивні, що відрізняються за призначенням, конструкції круглого або квадратного перетину.

Газоходи і димоходи — канали, які застосовуються для відводу в атмосферу відпрацьованих в процесі горіння газів.

Повітряводи — необхідні для подачі повітря в пристрій, для забезпечення процесу горіння, а також для подачі повітря в систему кондиціонування, повітряного опалення та вентиляції. Система газоходів та повітряних водопроводів вимагає виготовлювати різні елементи для поворотів та з’єднаних основних труб, а також для обходу перешкод. Таких елементів існує кілька типів.

Відводи — секційні (секторні) зварні елементи газоповітряних конструкцій, необхідні для повороту труби на заданий градус (відхилення на 30, 45, 60, 90 градусів або на величину, передбачену індивідуальними кресленнями Замовника) або для зміни діаметру основної труби. Відводи виробляють зварними з декількох секцій, що забезпечує заданий кут повороту.

Переходи в системах охолодження і подачі повітря використовуються для зміни діаметра або перетину основного елементу з квадратного на круглий та навпаки. Переходи розділяють на концентричні та ексцентричні.

Трійники призначені для з’єднання декількох труб у єдину мережу. В залежності від діаметра з’єднаних труб, трійник може виконуватись із посиленням або без посилення, а також бути рівнопрохідним або ні.

Ще одними типовими елементами системних газопроводів і повітряних пристроїв є лази. Це може бути зривний клапан, необхідний для запобігання розбиття газохода на випадок вибуху газу або люк — лаз для проходу обслуговуючого персоналу. Конструкції лазів виконуються роз’ємними, фіксація забезпечується фланцевими сполученнями на болтах.

Кронштейни кріплень труб повітряходів або газопроводів підрозділяються на опори і підвіски рухомого або нерухомого типу. Данні вироби виконуються індивідуально, їх вигляд і тип залежать від особливостей об’єкта.

Додатковими елементами, необхідними для нормального функціонування систем димоходів, є вентиляційні решітки, дефлектори в парасолі, необхідні для забезпечення захисту від погодних умов.

     Типові креслення для виготовлення металоконструкцій трубопроводів визначають стандартними серіями:

Серія 5.903-13 Виробництво та деталі трубопроводів для теплових мереж;
Серія 5.900-7 Опорні конструкції та засоби креплення стальних трубопроводів;
Серія 5.905-8; 15; 18; 25 Узли і деталі креплень газопроводів;
Серія 4.903-10 Виробництво та деталі трубопроводів для теплових мереж;
Серія 5.904-41 Клапани зворотні загального значення;
Серія 5.904-42 Клапани зворотні вогнезатримуючі;
Серія 5.904-50 Решітки вентиляційні;
Серія 5.904-74.93 Уніфіковані конструкції вентиляційних приточних пристроїв (конфузори, коробки, патрубки, фланци, рами, клапани)

Зв’язатися з відділом продажів

Повернутися на головну