RU|UKR

Виготовлення металоконструкцій: ферми, балки, колони, рами, заставні, опори в Києві.

Компанія Сапріко Груп спеціалізується на виготовленні будівельних металоконструкцій: ферми, балки, колони, рами, заставні, опори та інші необхідні для будівництва конструкції з металу.

Ціни на будівельні металоконструкції

Будівельні металоконструкції — Ферми.

Ферми від лат. firmus (міцний) — міцні конструкції, які широко застосовуються в сучасному будівництві. Їх роль полягає в перекритті прольотів, для зміцнення і полегшення конструкцій. Застосовуються в будівництві каркасних будинків і споруд, таких як мости, павільйони, ангари, подіуми тощо.

Металева ферма представляє плоску зварену конструкцію, приварену до основної конструкції. Ферми виготовляються з різного металопрокату, в залежності від цілей і призначень конструкції. Як правило, це равнополочний куточок або труба круглого або квадратного перетину. На виготовлення будівельної ферми йде невелика кількість металу, що дозволяє знизити вагу металоконструкції, витрати на її доставку та монтаж.

Будівельні металоконструкції ферми мають високу міцність, надійність і довговічність.

Будівельні металоконструкції – Колони.

Металева колона — основний елемент стійок. Мета колони перенести навантаження з верхньої в її нижню частину, де воно перерозподіляється за рахунок міцної основи — бази і кріпиться до фундаменту. Металеві колони бувають ступінчасті, постійного перетину і роздільні.

Колони також складають так званий скелет будівель. Найважливішими показниками колон є якість матеріалу і точність їх виготовлення. Тому до виробництва колон завод металоконструкцій Сапріко Груп підходить відповідально, виготовляючи максимально якісну продукцію.

Будівельні металоконструкції – Балки.

Балкою є несучий елемент будівельної металоконструкції прямолінійної форми, що спирається на обидва кінці. У будівництві балки — це частина каркасу будівель, тому до їх якості і міцності пред’являються підвищені вимоги.

Будівельні металоконструкції – Рами.

Рами — це П-образні металеві конструкції. На відміну від ферм елементи рами можуть відчувати крім розтягування-стиснення ще й вигин.

Закладні деталі фундаменту.

Закладними деталями називаються металеві елементи, які являють собою пластини зі стрижнями. Їх монтують в необхідні форми для подальшої бетонноі заливки. Заставні деталі фундаменту поділяються на відкриті і закриті закладні конструкції. У відкритих закладних конструкцій стрижень закритий пластиною з одного боку, а у закритих — з обох. Закриті закладні деталі використовуються для великих важких будівель, а відкриті — для малих.

Металоконструкції ціна виготовлення та монтажу

Ці та інші металеві будівельні конструкції можна замовити на заводі металоконструкцій Сапріко Груп в Києві. Сапріко Груп має обладнання для виготовлення металевих конструкцій різної складності і металоємності, а також має прекрасну репутацію надійного партнера. Крім того, ми пропонуємо послуги професійного монтажу металоконструкцій.

Купити будівельні металоконструкції з металу або замовити виготовлення можна за допомогою наших консультантів.

Надішліть запит на комерційну пропозицію на пошту: info@metall-s.com.ua або за телефоном +38 (066) 844-41-49

Чекаємо на Ваш дзвінок!

Повернутися на головну

Меню послуг

Зв’язатися з нами